O mnie

Jestem  psychoterapeutą i trenerem grupowym w procesie certyfikacji w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie.
ITG posiada akredytacje EAP (Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii) i EAGT Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt). Swoje umiejętności w zakresie pomocy psychoterapeutycznej doskonale od wielu lat na licznych szkoleniach, treningach terapeutycznych i warsztatach rozwoju osobistego.

W swojej pracy staram się łączyć wiedzę z różnych obszarów. Jestem specjalistą z zakresu rehabilitacji ruchowej. Wiedza z zakresu fizjologii organizmu, napięć i dysfunkcji ruchowych pozwala mi pomagać klientom którzy borykają się z zaburzeniami psychosomatycznymi. Nadciśnienie tętnicze, wrzody żołądka, bóle kręgosłupa, zaburzenia snu i łaknienia, astma, migreny – mogą mieć związek z doświadczaniem długotrwałego stresu.

Ponadto psychoterapia jest również formą rozwoju osobistego. Odpowiada na potrzeby tych, którzy szukają zmiany, chcą zwiększyć świadomość siebie, zrozumieć własną historię, poznać i rozwinąć swój potencjał, żyć twórczo.


Pracuję z osobami dorosłymi w trudnej sytuacji życiowej, emocjonalnej, doświadczonych długotrwałym stresem oraz osobami pragnącymi świadomego i satysfakcjonującego życia.

Uważam, że każdy ma w sobie olbrzymi potencjał do poznania i zrozumienia siebie. Według mnie warto zobaczyć, w jaki sposób człowiek funkcjonuje w świecie, jakie mam relacje z innymi. Wierzę, że w procesie terapii wzięcie odpowiedzialności za własne uczucia i myśli, pozwoli klientowi zamienić „muszę” i „powinienem” na „chcę” i „pragnę”. W swojej pracy kieruję się przede wszystkim szacunkiem do Klienta, jego historii i przeżyć.

Prowadzę terapię indywidualną młodzieży, osób dorosłych i terapię par. W pracy terapeutycznej przestrzegam Kodeksu Etycznego (EAGT), a swoją aktywność zawodową poddaję regularnej superwizji.

Kwalifikacje zawodowe:

- Roczny Program Edukacji Psychologicznej w zakresie psychoterapii;

- Trzyletnia Szkoła Trenerów i Psychoterapeutów - Instytut Psychoterapii Gestalt, posiadający akredytację EAGT-European Association for Gestalt Therapy;

- Warsztat " Praca ze snem" prowadzony przez Sveina Johansena

- Warsztat " Praca z parą" prowadzony przez Lynde Osborne

-Warsztaty "Gestalt Play Therapy" prowadzony  Felicie Carroll

Swoje umiejętności terapeutyczne nadal doskonalę poprzez uczestnictwo w wielu warsztatach, kongresach, szkoleniach oraz treningach terapeutycznych. 


Oferta

Konsultacje psychoterapeutyczne
Psychoterapia indywidualna
Psychoterapia par
Psychoedukacja